Witamy na stronie naszego przedszkola

motylek2Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2016

Prosimy o przyprowadzenie dzieci najpóźniej do godz. 7.45. O godz. 8.00 będzie podane śniadanie. Dzieci będzie można odbierać w tym dniu o godzinie zadeklarowanej we wniosku lub po obiedzie, między godziną 12.00 a 12.30.

Zebranie informacyjne dla Rodziców odbędzie się

2 września o godzinie 16.00 – sala na parterze.

Informacja o wyprawce dla dzieci znajduje się  w zakładce: Dla Rodziców

Uwaga

W roku szkolnym 2016/2017 wszystkie zapisane do naszego przedszkola dzieci będą mogły korzystać z opieki w budynku naszej placówki, bez konieczności dowożenia do Brennej, tak jak było to planowane.

Wejście do przedszkola zorganizowane jest od strony nowego parkingu przez chodnik na starym placu zabaw.

4-latki wchodzą tak jak dotychczas, przez szatnię do sali na parterze, obok biur.

5-latki wchodzą do sal na piętrze przez Ośrodek Zdrowia (od tyłu), schodami na górę, tak jak do gabinetu stomatologa czy rehabilitacji. Na łączniku wybudowana jest szatnia, z której bezpośrednio wchodzi się do sali.