"TAJEMNICA BAJKI" - spektakl rodzice - dzieciom

W dniu 14 czerwca odbył się spektakl RODZICE DZIECIOM pt. "Tajemnica bajki" w wykonaniu grupy teatralnej rodziców.  Po raz drugi w naszym przedszkolu rodzice wcielili się w role aktorów i zagrali przedstawienie dla dzieci.  W spektaklu zagrało dwunastu rodziców dzieci z grupy "Kotki", "Misie", "Słoneczka" oraz "Skrzaty". Przedszkolaki z ogromną uwagą i ciekawością oglądały widowisko. Na spektakl zaproszono także oddział przedszkolny ze Szkoły Podstawowej w Górkach Wielkich.

W trakcie widowiska aktorzy nawiązywali kontakt z publicznością - co niewątpliwie wpłynęło na jakość atrakcji, a na koniec przedstawienia przygotowali dla dzieci "słodką niespodziankę".

Dzieci, rodzice, nauczyciele oraz pracownicy przedszkola z wielką uwagą i ciekawością oglądali występ. Nagrodą dla wspaniałych aktorów były gromkie brawa  oraz szeroki uśmiech na twarzy wszystkich widzów.

Wszystkim rodzicom biorącym udział w przedstawieniu serdecznie dziękujemy za poświęcony czas i wysiłek włożony w przygotowanie tego nadzwyczajnego i pełnego radości przedstawienia.