DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Grupa KOTKI oraz grupa SKRZATY spotkały się, aby wspólnie się bawić i świętować. Radości na twarzach dzieci nie było końca. Dzieci wspólnie śpiewały piosenki, mówiły wierszyki, a następnie brały udział w konkurencjach i grach sportowych w ogrodzie przedszkolnym. Ze wszystkimi zadaniami dzieci świetnie sobie poradziły, dlatego na koniec zajęć otrzymały z tej okazji pamiątkowe ORDERY SUPERDZIELNEGO PRZEDSZKOLAKA!

Również przedszkolaki z grupy „Misie” oraz „Słoneczka” świętowały Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Dzieci uczestniczyły w wspólnych tańcach oraz zabawach. Było wesoło i kolorowo. Na zakończenie wspólnej zabawy panie złożyły dzieciom życzenia oraz wręczyły DYPLOMY. Następnie dzieci w trakcie zabawy swobodnej poznawały siebie na wzajem co było miłym zakończeniem wspólnego świętowania!