OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI ANGIELSKIEJ - "ENGLISH SONG FESTIVAL 2024"

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Angielskiej - „English Song Festival 2024”- forma zdalna.

W konkursie wezmą udział dzieci w wieku 3-6 lat, które są wychowankami przedszkoli publicznych i niepublicznych, zlokalizowanych w całej Polsce.

Do udziału w konkursie zapraszamy solistów lub zespół 2 osobowy.

Uczestnicy przygotowują do wykonania jedną piosenkę w języku angielskim o dowolnej tematyce, jednak pochodząca z kanonu piosenek dziecięcych.

Czas trwania występu nie może przekroczyć 3 minut.

Uczestnicy mogą śpiewać z podkładem muzycznym z płyty, a capella lub osobą akompaniującą.

Mile widziane jest przebranie nawiązujące do charakteru utworu. Repertuar i ruch sceniczny zależą od inwencji twórczej uczestnika.

Uczestnicy będą oceniani w dwóch kategoriach wiekowych: 3-4 latki, 5-6 latki.

Video z nagraniem, metryczkę oraz zgody należy wysłać na adres e-mail: sekretariat@przedszkolegorki.pl

do dnia 19.05.2024 r.

Plik można wysłać przez „WeTransfer” lub udostępnić link w „Chmurze” i link do chmury wysłać na adres e-mailowy organizatora.

PEŁNY REGULAMIN KONKURSU DO POBRANIA W ZAŁĄCZNIKU.

Serdecznie zapraszamy do udziału!